Μετά τη συνεδρίαση του ΠΥΣΔΕ Ροδόπης στις 6/5/2021 ανακοινώνονται τα οργανικά κενά και οι υπεραριθμίες σχολικών μονάδων γενικής παιδείας και ειδικής αγωγής.

Καλούνται όλοι οι εκπαιδευτικοί του ίδιου κλάδου/ειδικότητας που ανήκουν οργανικά σε σχολείο όπου διαπιστώθηκε υπεραριθμία, να δηλώσουν αν επιθυμούν να κριθούν υπεράριθμοι, μέχρι και την Δευτέρα 10 Μαΐου 2021 και ώρα 15:00. Εκπαιδευτικοί που δε θα υποβάλουν δήλωση θεωρείται πως δεν επιθυμούν να κριθούν υπέραριθμοι.

Οι δηλώσεις θα αποσταλούν αποκλειστικά με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο mail@dide.rod.sch.gr

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε ενημερωθείτε από τα επισυναπτόμενα έγγραφα.

***Στον πίνακα κενών σε ώρες έχει γινει αλλαγή σε κελί που σημειώνεται με κίτρινο*

pdfΑνακοίνωση464.89 KB

pdfΠίνακας κενών και υπεραριθμιών (σε άτομα)146.16 KB