Παρακαλούμε μέχρι την Πέμπτη 30/9/2021 και ώρα 11.30 π.μ να μας αποστείλετε ηλεκτρονικά στη διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.μόνο την καρτέλα πρόσληψης  συμπληρωμένη με τα στοιχεία σας (Επισυναπτόμενο αρχείο με τίτλο: ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΝΗ).  Το αρχείο με την καρτέλα για πρόσληψη στο Εργάνη θα πρέπει στην ονομασία του να φέρει με κεφαλαία γράμματα: i) το επώνυμο και το όνομα του αναπληρωτή - ωρομίσθιου, ii) τον κλάδο του  (π.χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ_ΠΕ03).
Τα υπόλοιπα δικαιολογητικά θα τα παραδώσετε στο σχολείο τοποθέτησης σας, την ημέρα ανάληψης υπηρεσίας.

docxΟδηγίες14.22 KB

docxΚΑΡΤΕΛΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΝΗ213.11 KB