Από τη Δ/νση Δ.Ε. Ροδόπης ανακοινώνονται οι τοποθετήσεις των αναπληρωτών όλων των τύπων κενών. Εντός της ημέρας θα αναρτηθούν και οι αποφάσεις.
Επισημαίνεται πως για τους εκπαιδευτικούς που τοποθετούνται σε περισσότερα από ένα σχολεία αναφέρεται στη στήλη "Σχολείο Ανάληψης" ποιο είναι το σχολείο τοποθέτησης στο οποίο και θα παρουσιαστούν. Επίσης οι εκπαιδευτικοί που τοποθετούνται για περισσότερες ώρες σε εσπερινό σχολείο θα παρουσιαστούν στο σχολείο που αναφέρεται ως "σχολείο ανάληψης" για πρακτικούς λόγους, ακόμη κι αν στην απόφαση τοποθέτησης φαίνεται ως κύρια τοποθέτηση το εσπερινό σχολείο.
Οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία από την Παρασκευή 1 Οκτωβρίου έως και τη Δευτέρα 4 Οκτωβρίου 2021.
**2η ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ Κ. ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ02**
**ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ Κ. ΛΙΒΕΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ ΠΕ03**

xlsxΠίνακας τοποθετήσεων12.79 KB